WhatsApp
Telefon
  • Serçeönü Mah. Türkay Sokak Işık pasajı no: 5/213 , 38050 Kocasinan /KAYSERİ
Temizlikçi Tutmak - Yardımcı Bulmak
04 Şubat 2021, 14:26

Temizlikçi Tutmak - Yardımcı Bulmak

Temizliğe yardım edecek iyi birini bulmanın en geçerli yolu arkadaşlarınıza danışmaktır. Genellikle kendi temizlikçileri mükemmelse bundan size söz etmeyeceklerdir. Ancak bazen temizlikçilerinin bir akrabası ya da arkadaşı iş arıyor olabilir.  Şapkadan çıkmasını beklemektense bir tanıdık aracılığıyla uygun birini bulmaya çalışmak daha geçerli bir yol olabilir. Daha profesyonel ve garantili bir temizlik istiyorsanız temizlik şirketleri aracılığıyla güvenilir birini bulabilirsiniz. Pars Temizlik her türlü temizlik hizmeti konusunda profesyonel kadrosuyla hizmetinizdedir.

PAZARLIKTA ANLAŞMAK

Temizlikte size yardımcı olacak elemanla daha ilk görüşmenizde kararlı davranarak nelerin yapılmasını ve nasıl yapılması gerektiğini ayrıntılarıyla anlatmalısınız. Temizliğe gelenlerin çoğu malzeme getirmez, bunları sizin sağlamanız ve hazır bulundurmanız gerekir.  Bazen alışkın oldukları belli bir temizlik gereci, belli bir çeşit fırça ya da cam bezi isteyebilirler. Bu gereci sizden çok o kullanacağı için bunu almak akıllıca bir yatırım sayılır.
Ücret konusu genelde günlük olarak bazen de saatle hesaplanıyor. Ya kaç saat çalışmaları gerektiğini söyleyin ya da yapılacak işlere ve evin büyüklüğüne göre bir fiyat vermelerini bekleyin. Sonra da çevrenizde bir araştırma yapıp ücretin uygun olup olmadığına karar verin.
Temizlik için denemeye değer birini bulduğunuzda kıymetini bilin. Temizlik yapmayı çok seven ve iyi yapan birini bulmak hiç kolay olmuyor. ParsTemizlik eğitimli ve deneyimli temizlikçileriyle size bir telefon kadar uzak.
Sosyal Medya :
Cam Silmenin Püf Noktaları
04 Şubat 2021, 14:32
ÖNCEKİ
Pratik Toz Alma
04 Şubat 2021, 14:36
SONRAKİ