WhatsApp
Telefon
  • Serçeönü Mah. Türkay Sokak Işık pasajı no: 5/213 , 38050 Kocasinan /KAYSERİ
Ev Temizliği

Ev Temizliği

Pars Temizlik ile sizlerde uygun fiyatlarla kaliteli ev temizliği, villa temizliği, daire temizliği hizmetleri alabilirsiniz. Alt bölümde hizmetlerimiz hakkında kapsamlı bilgiler sunulmuştur. Prosedürlere takılmadan kapsamlı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ev temizliği hizmetlerimiz Profesyonel, eğitimli ve sigortalı temizlik çalışanlarımızca verilmektedir. Tüm çalışanlarımız sabit ve düzenli personellerimizdir. Kapsamlı olarak Temizlik şirketleri arasında hizmet veren ParsTemizlik; temizlik firmalar arasında profesyonel bir anlayış ile öne çıkmaktadır.

Temizlik yaparken kullanılan bezlere bile dikkat ediyoruz!Ev temizliği yaparken çalışanınız lavaboyu sildiği bez ile yemek masasını mı siliyor? Klozet sildiği bez ile kapı kollarını temizleyebilir. !…

NO

BEZ RENGİ

KULLANIM YERLERİ

1

MAVİ TEMİZLİK BEZİ

TOZ ALMA İŞLEMLERİ İÇİN

2

BEYAZ TEMİZLİK BEZİ

YEMEK MASASI, SU SEBİLİ, MİNİBAR VE TELEFON TEMİZLİĞİ

3

SARI TEMİZLİK BEZİ

LAVABO DUŞAKABİN, FAYANSLAR VE WC AKSESUAR TEMİZLİĞİ

4

KIRMIZI TEMİZLİK

KLOZET VE PİSUVARLARIN TEMİZLİĞİNDE

5

YEŞİL TEMİZLİK BEZİ

ÇÖP KOVALARI, MASA ve SANDALYE AYAKLARI TEMİZLİĞİNDE

6

KARELİ TEMİZLİK BEZİ

MUTFAK TEMİZLİĞİ İŞLEMLERİNDE KULLANILIR.Temizlik bezleri farklı zamanlarda yıkanmış ve hepsi farklı poşetlerde paketlenmiş bezler kullanıyoruz.

Detaylı bilgi ve randevu almak için lütfen iletişime geçiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 08.30'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Evet , ev temizlik personellerinin SGK' sı firmamız tarafından yapılmaktadır .

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.

Mobil Kapıcılık, Apartman Masraflarınızı Azaltarak Sizleri Maaş SGK Tazminat gibi Giderlerin Sorumluluğundan Kurtaran Kapıcılık Hizmetinin Profesyonel Şeklidir. 

Kayseri'ye Mobil Kapıcılığı Getiren Lider Firma Olmanın Gururunu Yaşamaktayız.