WhatsApp
Telefon
  • Serçeönü Mah. Türkay Sokak Işık pasajı no: 5/213 , 38050 Kocasinan /KAYSERİ
Fabrika Temizliği

Fabrika Temizliği

Yapılacak temizlik hizmetinin amacına ulaşması için, temizlenecek alanın doğru analiz edilmesi gerekir. Bunun içinde bir bakış açısı gereklidir. Firmamız bu kalite ve güvene sahip olarak Fabrika Temizliği için ideal bir pozisyona sahiptir.

Kalabalık ve ortak kullanım alanı olduğu için buraların temizliği son derece önem teşkil eder. İşte bunun için biz insan sağlığını tehdit eden bu alanların temizliğini profesyonel kadrolarımızla gerçekleştirmekteyiz.

Hiç kimse pis bir ortamda motive olmuş bir şekilde çalışamaz. Bu da müşteriye ürün hazırlayan insanları ve dolayısı ile müşteriye sunulan malın performansını düşürür. Dolaylı da olsa firmanın verimliliğine yansır. Sürekli en iyi hizmeti verebilme prensibinde olan firmamız, endüstriyel alanlarda fabrikalarda üretimhanelerde genel temizlik, makine temizliği konularında müşterilerimize hizmet sunmaktadır./br>
Ayrıca, bir fabrikanın sık ihtiyaç duyacağı inşaat ve tadilat sonrası temizlik ve dezenfekte işlemleri de istekleriniz doğrultusunda yerine getirilmektedir.

Detaylı bilgi ve randevu almak için lütfen iletişime geçiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 08.30'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Evet , ev temizlik personellerinin SGK' sı firmamız tarafından yapılmaktadır .

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.

Mobil Kapıcılık, Apartman Masraflarınızı Azaltarak Sizleri Maaş SGK Tazminat gibi Giderlerin Sorumluluğundan Kurtaran Kapıcılık Hizmetinin Profesyonel Şeklidir. 

Kayseri'ye Mobil Kapıcılığı Getiren Lider Firma Olmanın Gururunu Yaşamaktayız.