WhatsApp
Telefon
  • Serçeönü Mah. Türkay Sokak Işık pasajı no: 5/213 , 38050 Kocasinan /KAYSERİ
İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

Pars Temizlik, inşaatı yeni bitmiş daire veya villaların, kiracısı çıkmış dairelerin, boya badanası yapılmış, tadilat görmüş evlerin ve her türlü mekanın inşaat sonrası temizliğini, güvenilir ve uzman temizlik kadrosuyla en iyi şekilde yapmaktadır.

Sağlıklı ve hijyenik bir inşaat sonu temizlik hizmeti için, daire, villa, ofis, dükkan ve evlerin boş olmasında fayda vardır. Hem temizliği daha pratik olur hemde eşyalar tadilat aşamasındaki gelebilecek zararlardan korunmuş olur.

inşaat zamanından kalma kalıntıları, harç, etiket, bant, derz artıkları, alçı, sıva döküntüleri ve kirin farklılığı açısından farklı bir uzmanlık gerektirir. Hassas granit, cam, evye, çelik gibi yüzeyler üzerinden fosilleşmiş kirleri çizmeden kısa sürede almak için kimyasal ve hijyen eğitimlerinin tümünün edinilmesi gerekir.

İnşaat sonrası temizlikte firmamız "Pars Temizliği tercih ederek binlerce liraya aldığınız ev, ofis veya villanızdaki kullanılan malzemeleri, temizlik aşamasında gelebilecek zararlardan korumuş olursunuz.

Temizlik markanız "Pars Temizlik" olsun!

Detaylı bilgi ve randevu almak için lütfen iletişime geçiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 08.30'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Evet , ev temizlik personellerinin SGK' sı firmamız tarafından yapılmaktadır .

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.

Mobil Kapıcılık, Apartman Masraflarınızı Azaltarak Sizleri Maaş SGK Tazminat gibi Giderlerin Sorumluluğundan Kurtaran Kapıcılık Hizmetinin Profesyonel Şeklidir. 

Kayseri'ye Mobil Kapıcılığı Getiren Lider Firma Olmanın Gururunu Yaşamaktayız.