WhatsApp
Telefon
  • Serçeönü Mah. Türkay Sokak Işık pasajı no: 5/213 , 38050 Kocasinan /KAYSERİ
Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Yerinde koltuk yıkama; profesyonel vakumlu makinalar ile su püskürterek kir yumuşatılır. Ardından çift motorlu, emiş gücü yüksek olan sanayi makineleriyle hiç su kalmayana kadar vakumlanır. Burada asıl olan firmamızın tecrübesidir.

Ev, villa, iş yeri ve ofislerde, yerinde koltuk yıkama ve deri koltuk temizliği yapılır. 1 adet kumaş koltuk takımı 1,5 saatte yıkanmakta 4 saatte de kuruma sağlanmaktadır. Ev tipi makineler hem zaman hemde emek yönünden bu sistem ile yarışamaz. Tabii ki bu bahsettiğimiz son teknoloji makine ve vakumlama sistemleri içindir.

Yerinde Halı, Halıfleks Yıkama; döner fırçalı makineler ile kir kusturulur ve yüksek emiş gücü olan makineler ile vakumlanır. Ev temizliği ve iş yeri temizliğinin vazgeçilmez unsuru olan yerinde halı yıkama işi, evin sahipleri içinde görerek yıkama yapıldığından tercih edilmektedir.

İyi yıkanmayan halı ve halıflekslerde koku çok rahatsız edicidir. Gerekli kuruma koşulları sağlanmadıysa da halının tekrar yıkanması ve havalandırılması gerekebilir. Sonuçta da hem zamanınızı hemde bütçenizi zorlayabilir.

Detaylı bilgi ve randevu almak için lütfen iletişime geçiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 08.30'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Evet , ev temizlik personellerinin SGK' sı firmamız tarafından yapılmaktadır .

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.

Mobil Kapıcılık, Apartman Masraflarınızı Azaltarak Sizleri Maaş SGK Tazminat gibi Giderlerin Sorumluluğundan Kurtaran Kapıcılık Hizmetinin Profesyonel Şeklidir. 

Kayseri'ye Mobil Kapıcılığı Getiren Lider Firma Olmanın Gururunu Yaşamaktayız.