WhatsApp
Telefon
  • Serçeönü Mah. Türkay Sokak Işık pasajı no: 5/213 , 38050 Kocasinan /KAYSERİ
Ofis Temizliği

Ofis Temizliği

Ofis, gün içerisinde zamanınızı en çok geçirdiğiniz yaşam alanlarımızdan biridir. Her sabah iş başı yaptığınızda hijyenik bir ortamla karşılaşmak hepinizin hakkı... Doğru firmayla çalışmak, temizlik alanında ofislerinize büyük katkı sağlıyor.

Firmamız ofis temizliğini, sizlerin isteğine uyacak şekilde periyodik ve genel olmak üzere 2 türlü yapmaktadır. Periyodik temizlikte, hafta içi her gün 18:00-20:30 arası ve/veya hafta sonu sabah 9:00’dan akşam 16:00’a kadar temizlikçilerimiz devamlı olarak ofisinizi temizlemektedir.

Standart olarak bu hizmetimiz ayda 1 kez verilmektedir. Ancak, sizlerin isteğine göre, gün sayısını artırabiliyoruz. Genel temizlikte ise, 1 defaya mahsus olarak ofisinizin temizliği yapılmaktadır. Ayrıca temizlik saatleri ve günleri için size en uygun saatleri bize bildirmeniz yeterlidir. Temizlik elemanlarımız istediğiniz sıklıkta ve saatte ofisinizi en iyi şekilde temizlemeye hazırdır.

Günlük Ofis Temizliği; Ofisinizde uygulayacağımız temizlikte ParsTemizlik olarak aşağıdaki maddeleri ofis temizliğiniz için uyguluyoruz.

• Ofisinizin çalışma programına uygun sizlere özel temizlik programı çıkartıyoruz.
• Ofisinizin camları, çerçeveleri, oturma gruplarınız ve dolaplar tamamen temizlenmektedir.
• Bunların yanı sıra, kitaplıklar ve çerçevelerde tamamen temizlenmektedir.
• Sizlerin belirlemiş olduğunu süreçlerde, ofislerinizin cam temizliği ve genel temizliği yapılıyor.
• Özellikle tuvaletlerin önemli bir bakteri kaynağı olduğunu düşünerek, tuvalet temizliğine ayrıca hassasiyet gösterilmektedir.
• Kullanılan tüm malzemeler ve ekipmanlar dezenfekte edici özelliğe sahiptir.
• Ofis Temizliğinizi yaparken ofis eşyalarına kesinlikle zarar vermiyoruz.
• Eğer ofisinizde halı var ise, halılarınızın da temizliğini ayrıca yapmaktayız.


Ofis temizliğiniz sizleri rahatsız etmeyecek şekilde, akşam 18:00-20.30 arası ve isteğe bağlı olarak isterseniz haftada 5 gün olarak temizliğinizi yapıyoruz.

Kısaca ParsTemizlik olarak, sizden ofisinizi teslim aldığımız andan itibaren itinalı bir çalışma ile sizlere tertemiz ve hijyenik bir ofis teslim ediyoruz. Biliyoruz ki, temizlik önemlidir. Müşterilerimize birebir gösterdiğimiz önemi, ofislerinde de göstererek Pars Temizlik Şirketi olarak size en iyi temizliği sunuyoruz.

Detaylı bilgi ve randevu almak için lütfen iletişime geçiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 08.30'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Evet , ev temizlik personellerinin SGK' sı firmamız tarafından yapılmaktadır .

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.

Mobil Kapıcılık, Apartman Masraflarınızı Azaltarak Sizleri Maaş SGK Tazminat gibi Giderlerin Sorumluluğundan Kurtaran Kapıcılık Hizmetinin Profesyonel Şeklidir. 

Kayseri'ye Mobil Kapıcılığı Getiren Lider Firma Olmanın Gururunu Yaşamaktayız.