WhatsApp
Telefon
  • Serçeönü Mah. Türkay Sokak Işık pasajı no: 5/213 , 38050 Kocasinan /KAYSERİ
Yazlık Temizliği

Yazlık Temizliği

Firmamız Pars temizlik, Villa, Yalı ve Köşk Temizliği alanında da hizmet vermektedir. Hatta bu alanda da kendini kanıtlamış, müşteri memnuniyetini kazanmış, sektöründe önde gelen bir firma olma özelliğini taşımaktadır.

Temizlik Ekibimiz dilediğiniz zamanda temizlik malzemeleri ve makineleri hazır bir şekilde hızlıca hizmet verecektir. Firmamız tecrübeli temizlik personeli ile villalarınızda temizlik sırasında gereken titizlik ve özeni göstermekte olup kırılabilecek veya antik değer taşıyan eşyalarınızın temizlik esnasında hasar görmemesine özenle dikkat etmekte, sizlere kaliteli temizlik ve güveni bir arada sunmaktadır.

Çalışanlarımız ile villanızı dip, köşe, temizliyoruz. Camlar, çerçeveler, balkonlar, banyo, teras, sauna, kazan dairesi, havuz, wc, mutfak, kapılar, yerler, seramik zeminler, duvarlar, temizlenmesi gereken tüm alanları en ince detaylarına kadar temizleyerek hizmetinize sunuyoruz.

Detaylı bilgi ve randevu almak için lütfen iletişime geçiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 08.30'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Evet , ev temizlik personellerinin SGK' sı firmamız tarafından yapılmaktadır .

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.

Mobil Kapıcılık, Apartman Masraflarınızı Azaltarak Sizleri Maaş SGK Tazminat gibi Giderlerin Sorumluluğundan Kurtaran Kapıcılık Hizmetinin Profesyonel Şeklidir. 

Kayseri'ye Mobil Kapıcılığı Getiren Lider Firma Olmanın Gururunu Yaşamaktayız.