WhatsApp
Telefon
  • Serçeönü Mah. Türkay Sokak Işık pasajı no: 5/213 , 38050 Kocasinan /KAYSERİ
Hakkımızda

Hakkımızda

Pars Temizlik / Hakkımızda

2015 yılında Kayseri'de tam 780 adet inşaat sonrası daire temizliğine damgasını vurmuş işinin ehli, alanında 5 ayda bu sayıya ulaşan tek temizlik firmasıdır. Referanslarımız bunun en büyük kanıtıdır. 2019 yılında hedefimiz Kayseri'deki bütün inşaat firmalarının inşaat sonrası temizlik işini yaparak KAYSERİ Temizlik te adımızı yazdırmak..

Biz PARS TEMİZLİK olarak uzman ekibimizi arkamıza alarak bu işin altından kalkacağımıza inanıyoruz..

ParsTemizlik,
-Sunduğu hizmetin kalitesi ile anılmak,
-Daimi, sigortalı ve eğitimli çalışanları ile çalışana güvence, müşteriye ise güvenli ve profesyonel temizlik hizmeti sunarak sektöre yön vermek,
-Temizlik sektöründe standartları oluşturarak kurumsallığı sağlamak,
-Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet kalitesinde çıtayı daima yükseltmek,
ve toplamda temizlik sektörünün "markası" olmak üzere kurulmuş Kayseri merkezli bir temizlik firmasıdır.

Kuruluş amacımızda hedefe ulaşmak için, işin temeli olan temizlik personelinin seçimi ve eğitimi üzerinde üstün gayret gösteren firmamız, teknik ekipman konusunda da teknolojiyi yakından takip ederek daima dinamik olmak için çaba sarf etmekte, temizlik malzemelerinin seçimine de ayrıca özen göstermektedir.

Temizlikte kalite standartları oluşturarak, "tek gayesi kısa sürede para kazanmak olan, hizmet kalitesi ve devamlılığı olmayan temizlik firmalarını" olabildiğince sektörden silmek için üstün güç sarf ediyoruz. Bu konuda müşterilerimizden alacağımız destek ile temizlik firması seçimine özen göstermelerini, ucuz, referansı olmayan, kurumsallığı sağlayamamış firmaları tercih etmemelerini, yapılan yanlış seçimlerde ise tüm sektörü karalamalarını önemle rica ediyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Etiket : Pars Temizlik Kayseri, Kayseri Pars Temizlik, Kayseri Temizlik,  Temizlik Kayseri, Mobil Kapıcı, Temizlik, Okul Temizliği, Kayseri Yurt Temizliği, Kayseri Dış Cephe Temizliği , Kayseri Ev temizliği ,Ev Temizliği Kayseri, Banka Temizliği,Büro Temziliği, Ofis TEmizliği, Fabrika Temizliği, Kayseri Özel Temizlik,Villa Temizliği, Kayseri  İnşaat Temizliği, Kayseri Koltuk Temizliği,Kayseri Halı Temizliği, Kayseri, Hastane Temizliği,